Tlakové tryskací kabiny


Tlakové tryskací kabiny jsou určeny pro profesionální tryskání všemi druhy dostupných abraziv (ocelový drť, ocelový granulát, korund, granát, balotina, plastové abrazivo, struska, apod.). Používají se všech oborech od strojírenského průmyslu, přes průmysl automobilový, letecký, slévárenský až po průmysl dřevařský, kde je možné tryskat dřevěné prvky pro zvýraznění „let“, či imitaci starého nábytku.

Abrazivo je se stlačeným vzduchu smícháno v tlakové nádobě, umístěné převážně pod kabinou a odtud je pak distribuováno pomocí abrazivního ventilu do tryskací hadice, kterou je vedeno do prostoru kabiny a přes trysku vrháno na tryskaný povrch. Kabiny jsou ergonomicky přizpůsobeny pro celodenní práci a kladou důraz na komfort při tryskání, čímž zajišťují vysokou výkonnost a kvalitu upravovaných povrchů.

Výhoda tlakových kabin proti injektorovým kabinám je několika násobně větší výkon a možnost použití veškerých druhů abraziva, čímž lze dosáhnout lepších výsledků a snížení provozních nákladů. Tlakové kabiny lze tedy využít i na tryskání okují po svařování a další opravování na které je injektorový systém nedostatečný.

Tryskací kabiny vyrábíme na míru, podle konkrétních požadavků. Specifickým zpracováním a výbavou kabin dostanete s naší kabinou větší přidanou hodnotu v podobě rychlejší časů při tryskání, manipulaci = úspora nákladů!

REALIZACE TLAKOVÝCH KABIN OD SPOLMONT S.R.O.

RYCHLÉ KONTAKTY

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.