Filtry pro tlakovzdušné tryskání


Filtrační jednotka slouží pro odsávání znečištěné vzdušniny.

Spolmont Vám může nabídnout filtrační jednotky vlastního vývoje a vlastní výroby, které se díky svým parametrům řadí ke špičce mezi profesionálními výrobky. Stejně tak jako u jiných našich produktů i zde klademe velký důraz na vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Zde se také zaměřujeme na dlouhou stálost výkonu filtru, což je u konvenčních filtru poměrně zásadní problém. Díky našemu prověřenému systému uživatele oceňují nadstandardní životnost s čímž je spojena minimální nutnost výměny filtračního média a tím pádem i snížení provozních nákladů.

Spolmont nevyrábí a nedodává filtrační jednotky jen pro aplikace tryskání ať už tlakovzdušného či pomocí metacích kol, ale také pro aplikace odsávání prachu od broušení, odsávání od svařování a dalších… 

Filtrační jednotky jsou tak navrhovány s ohledem na specifikaci odsávané znečištěné vzdušniny ať už jako patronové filtry či jako filtr s plochými elementy.

Všechny naše filtrační jednotky jsou dodávány s automatickou regenerací filtračního media systémem tlakového čištění s řízením solenoidními ventily. Za filtrační medium je používán kvalitní materiál z polyesteru či textilie.

Kontaktujte naše obchodní oddělení a přesvědčte se o našich skvělých produktech.

Spolmont navrhuje svým zákazníkům komplexní řešení filtrace, tzn doporučujeme také využití zbytkového přefiltrovaného vzduchu v rámci letního / zimního režimu pomocí sekundární filtrace, přepínání jednotlivých odsávacích sekcí pomocí servo klapek nebo pneumatických pístů (dle charakteru technologie) apod. 

RYCHLÉ KONTAKTY

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.