TCF PRACHATICE

POPIS REALIZACE

Výroba a dodávka technologie tlakovzdušného tryskacího boxu a kombinované lakovací a sušící kabiny.

Předmětem dodávky byla sestava technologie pro ručního tlakovzdušné tryskání a pro mokrého lakování a sušení. Kabiny jsou situovány naproti sobě a umožňují tak postupnou operaci tryskání a lakování bez nutnosti překládání dílů z vozu na vůz. 

Tryskací box je neprůjezdný, vnitřní velikost (d*š*v*) 6 x 4,5 x 3 m. Box vybavený dvěma podlahovými dopravníky, vertikálním korečkovým dopravníkem (elevátorem), třístupňovou separací abraziva, zásobníkem abraziva o objemu 400l, tlakovou tryskací jednotkou o objemu 150 l. Pro instalaci zvoleného podlahové dopravníku je potřebná jen velmi malá stavební hloubka cca -165 mm. Elektroinstalace vč. řídícího rozvaděče je samozřejmostí. Výstavbu kabiny si zajistil investor ve vlastní režii. Z vnitřní strany pak stěny i strop Spolmont celoplošně pogumoval anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Kombinovaná lakovací a sušící kabina, o vnitřní velikosti (d*š*v*) 6 x 4 x 3 m, je stavena jako samonosná kabina z izolovaných panelů tl. 52mm, které zajistí dokonalou eliminaci tepla při sušení. Kabina je neprůjezdná, osazena 3-křídlímí, prosklenými dveřmi. Odsávání probíhá pomocí kanálů vybudovaných v podlaze lakovny a propojeny s větrací jednotkou, umístěnou vedle lakovny. Kabina umožňuje kombinaci režimů stříkání, vytěkání a sušení. Nastavení požadované teploty pro lakování a sušení je samozřejmostí.

FOTOGALERIE REALIZACE

DSC 5576
DSC 5582
DSC 5593
DSC 5606

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka