MND

POPIS REALIZACE

Výroba a dodávka technologie tlakovzdušného tryskacího boxu a kombinované lakovací a sušící kabiny.

Předmětem dodávky byla sestava dvou velikostně stejných technologií pro ruční manuální tlakovzdušné tryskání a pro mokré lakování a sušení. Vnitřní velikost kabin je (d*š*v*) 6 x 4 x 3,5 m. Kabiny jsou situovány naproti sobě a umožňují tak postupnou operaci tryskání a lakování bez nutnosti překládání dílů z vozu na vůz.

Tryskací box je neprůjezdný, kompletně vybavený tzn. vč. celoplošného podlahového dopravníku, vertikálního korečkového dopravníku (elevátoru), třístupňové separace abraziva, zásobníku abraziva o objemu 400l, tlakové tryskací jednotky o objemu 200 l. Pro instalaci zvoleného podlahové dopravníku je potřebná jen velmi malá stavební hloubka cca -165 mm. Řízení zajišťuje PLC systém vč. vizualizací podskupin s okamžitou identifikaci poruchy. Kabina je postavena z PUR panelů tl. 80mm, čímž je zajištěna eliminace hluku. Z vnitřní strany jsou panely celoplošně pogumované anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Kombinovaná lakovací a sušící kabina je stavena jako samonosná kabina z izolovaných panelů tl. 52mm, které zajistí dokonalou eliminaci tepla při sušení. Kabina je neprůjezdná, osazena 3-křídlímí, prosklenými dveřmi. Odsávání probíhá pomocí kanálů vybudovaných v podlaze lakovny a propojeny s větrací jednotkou, umístěnou vedle lakovny. Kabina umožňuje kombinaci režimů stříkání, vytěkání a sušení. Nastavení požadované teploty pro lakování a sušení je samozřejmostí.

FOTOGALERIE REALIZACE

MND 1
MND 10
MND 11
MND 12
MND 2
MND 3
MND 4
MND 5
MND 6
MND 7
MND 8
MND 9

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka