Mobilní jednotky pro volné tryskání

Mobilní tryskací jednotka

Mobilní jednotky jsou vhodné pro tryskání mimo tryskací box. Skládají se z vlastní tlakové nádoby osazené speciálními ventily a prvky. Tryskací jednotky se dodávají kompletní smontované, připravené k okamžitému použití. Připojují se pouze na tlakový vzduch, kde je důležitá celková spotřeba vzduchu. Jako abrazivo se používají recyklovatelné abrazivní materiály převážně ocelová drť, korund, či balotina. V aplikacích, kde není možné vytryskané abrazivo znovu posbírat a recyklovat např. tryskání ve venkovním prostředí se používá např. struska, která je ekologickou náhradou na křemičitý písek.

Bezprašné tryskací jednotky se zpětným odsáváním

bezp1

Bezprašná tryskací zařízení jsou určena především pro prostory a procesy, kde není umožněna instalace technologie tryskacího boxu nebo strojového tryskání a kde je požadována variabilita z pohledu prostoru. Nejčastěji se tato zařízení používají na členité svařence o velkých rozměrech. Zařízení je mobilní, umožňuje tryskání a zároveň odsávání použitého abraziva.

Pro širší škálu použití je možno dodat různé koncové hlavice, které jsou závislé na tvaru tryskaných povrchů. V případě dalších informací kontaktujte naše obchodní oddělení.
Zařízení dodáváme v různých výkonech a provedeních (tlakové nebo injektorové, elektro pneumatické nebo pneumatické).

Pokračovat ve čtení

Příslušenství pro tryskací jednotky

Vzhledem k našim více než 20-ti letým zkušenostem v oboru u nás naleznete nejvhodnější, odzkoušené příslušenství. Příslušenství je kompatibilní pro většinu tryskacích zařízení tuzemské i zahraniční výroby. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu příslušenství na našem e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady pří výběru, kontaktuje naše obchodní oddělení.

U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu příslušenství pro mobilní tryskací jednotky typu ABS, WIN. Příslušenství je kompatibilní i s dalšími typy i dalších typů a značek jako například (Strahlmeister, Clemco a další)

Pokračovat ve čtení

+420 577 018 482 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O NÁS | SORTIMENT | VZDUCHOTECHNIKA | BAZAR | REFERENCE | NOVINKY | KONTAKT
© 2016 - Webovou prezentaci navrhla a vytvořila AGENTura Weboo s.r.o.
Nezávazná poptávka